امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125721
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی ربیعی در حاشیه دهمین اجلاس شورای عالی استانها با اشاره به امضای تفاهم نامه با ریاست عالی شورای عالی استانها اظهار ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی ربیعی در حاشیه دهمین اجلاس شورای عالی استانها با اشاره به امضای تفاهم نامه با ریاست عالی شورای عالی استانها اظهار داشت: این تفاهم نامه در بخش‌های مختلف از جمله ارائه خدمات رفاهی و اشتغال و . .. است.

وی با اشاره به شناسایی افراد پردرآمد و کم درآمد جهت دریافت یارانه‌ها اظهارداشت: از ابزارهای مختلف بجز سرکشیدن به حساب شخصی افراد برای این موضوع استفاده خواهیم کرد.

ربیعی گفت: تاکید رئیس جمهور این است که برای شناسایی افراد جهت دریافت یارانه به حساب آنها سرکشی نکنیم و این در واقع خط قرمز اعلام شده از سوی شخص رئیس جمهور است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه شناسایی افراد کم درآمد و نیازمند شروع شده است، گفت: هم اکنون بالغ بر 7 میلیون نفر از نیازمندان و مددجویان دستگاه‌های حمایتی از دستگاه‌های امنیتی قضایی در دو مرحله استفاده کردند که در آینده نیز این کار ادامه پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر می‌توان اعلام کنیم که با گرسنگی مبارزه کرده‌ایم، گفت: مبارزه با فقرزدایی و ارائه خدمات به خانواده‌های نیازمند از جمله سیاستهای اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

ربیعی همچنین از آماده شدن سبد بیمه‌های اجتماعی خبر داد و گفت: این موضوع قرار است در جلسه بعدی شورای عالی رفاه با حضور رئیس جمهور بررسی شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها