امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125727
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
فرهاد شهبازوار، وکیل پایه یک دادگستری با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی

فرهاد شهبازوار، وکیل پایه یک دادگستری با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: نفس برگزاری نمایشگاه کار زیبائیست اما این کار باید عینیت‌بخشی بیشتری در جامعه داشته باشد و بقیه افراد جامعه را هم تحت پوشش قرار دهد.

وی افزود: در جامعه با یک شیب خوبی در چند سال اخیر مردم در جریان اخبار قرار گرفته‌اند ولیکن اخبار هم باید مدیریت شود و اخبار سره از ناسره باید جدا شود زیرا تاثیرات خاصی روی آحاد جامعه می‌گذارد.

شهبازوار ادامه داد: اخبار تاثیرات خاصی روی آحاد جامعه می‌گذارد و مدیران رسانه باید رویش‌ و زیرش مخاطبان خود را رصد کنند و باید به صورت کلان نگاه کنند و به صورت قومی و حزبی رفتار نکنند.

وی در توضیح بیشتر گفت: به عنوان مثال ایرادی ندارد خبرنگاری که اخبار گروه الف را بررسی می‌کند اخبار گروه ب را هم منتشر کند زیرا نفس کار خبررسانی فراجناحی است و اگر رسانه‌ها نتوانند رسالت خود را انجام دهند مردم خواه و ناخواه به اخبار خارج از کشور کشیده می‌شوند. بنابراین رسانه‌های داخلی ما باید اخبار داخلی را بسیار دقیق مدیریت کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها