امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125728
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، آذربایجانی در حاشیه بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزرای‌ها با ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، آذربایجانی در حاشیه بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزرای‌ها با اشاره به طرح و لایحه انتخاب شهرداران توسط هیات حل اختلاف و دولت اظهار داشت: این طرح و لایحه منجر به تضعیف شوراها می‌شود.

وی تصریح کرد: شوراها 23 وظیفه به عهده دارند که در برنامه پنجم توسعه تاکید شده است که تمامی این وظایف به عهده شوراها قرار داده شده است اما متاسفانه شاهد هستیم که هیچ گاه این امر مهم محقق نشده است.

آذربایجانی با بیان اینکه انتخاب شهرداران و نظارت بر عملکرد وی یکی از وظایف اصلی و مهم شوراها محسوب می‌شود گفت: چنانچه این مسئولیت نیز از شوراها سلب شود دیگر بودن یا نبودن شوراها تفاوتی ندارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر اصفهان خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم با تصمیم قوانین و مقررات جایگاه شوراها را در امر نظارت افزایش دهیم که امیدواریم در این بخش دولت و مجلس همکاری لازم را داشته باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها