امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125736
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس محمد ایوبی با حضور در غرفه فارس در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار داشت: یکی از رویکردها و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس محمد ایوبی با حضور در غرفه فارس در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار داشت: یکی از رویکردها و فعالیت‌های اساسی مدیریت شهری بستر‌سازی و زمینه‌سازی برای مشارکت موثر و فعال جوانان در تمام ابعاد است تا بتوانیم جوانان را در سنین مختلف و در حوزه‌های متفاوت مشارکت دهیم.

وی ادامه داد: شهریاران جوان به عنوان شهروندانی که به مسائل شهری اشراف دارند و در فرهنگ‌سازی زندگی شهری می‌توانند موثر باشند، سازماندهی می‌شوند و در حوزه‌های مختلف از این افراد استفاده خواهد شد.

ایوبی یادآور شد: خانه شهریاران جوان سه ماموریت شبکه‌سازی جوانان، کادر‌سازی و شناسایی نخبگان و توانمندسازی جوانان را در دستور کار دارد.

رئیس خانه شهریاران جوان خاطرنشان کرد: در 22 منطقه شهرداری تهران، ستاد اجرایی شهریاران جوان تشکیل شده و در 124 محله فعالیت شهریاران جوان آغاز شده است.

وی یادآور شد: در حال حال حدود 30 هزار نفر از جوانان شهر تهران عضو خانه شهریاران جوان هستند که در حوزه اوقات فراغت، گردشگری و آموزش شهروندی فعالیت می‌کنند.

ایوبی خبر داد: در 374 محله شهر تهران ستاد‌های شهریاران جوان تشکیل می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها