امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12574
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۶
تعداد بازدید: 124
«حسن علیمردانی» تهیه‌کننده فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره  روند نمایش فیلم گفت: پس از جشنواره فیلم فجر با توجه به نظر کارگردان و ...

«حسن علیمردانی» تهیه‌کننده فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره  روند نمایش فیلم گفت: پس از جشنواره فیلم فجر با توجه به نظر کارگردان و صحبت با کارشناسان 4 دقیقه از فیلم کوتاه شد و در حال حاضر فیلم به مدت 86 دقیقه آماده نمایش شده است. به تازگی پروانه نمایش فیلم نیز صادر گردیده است.
 وی درباره روند اکران فیلم توضیح داد: کپی 35 میلی‌متری فیلم برای حضور در جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان آماده شده است. نسخه دیجیتال آن نیز حاضر است و برای حضور در جشنواره فیلم کودک و نوجوان ارایه می‌شود .

علیمردانی درباره اکران فیلم گفت: در حال حاضر با دفاتر پخش در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم در فرصت مناسب پس از برگزاری جشنواره کودک و نوجوان به درستی و در زمان مناسب فیلم به نمایش درآید.

وی در خاتمه افزود: در جشنواره فیلم فجر به دلیل موضوعیت فیلم که کودک و نوجوان بود، مورد توجه قرار نگرفت و نتوانست در بخش مسابقه قرار گیرد. امیدواریم در جشنواره کودک به دلیل تخصصی بودن جشنواره بتواند براساس شایستگی‌های فیلم مورد توجه قرار گیرد و مخاطب را به خوبی با خود همراه کند.

«ساکن خانه چوبی» داستان زندگی دختر بچه‌ای شش ساله است که علاقه زیادی به دایی اش دارد ولی دایی او به جبهه می رود .

در این فیلم پروانه معصومی، امیرحسین آرمان، بهزاد خداویسی، فردوس کاویانی، داریوش اسدزاده و… به ایفای نقش می‌پردازند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها