امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125740
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دادگستری، وزیر دادگستری در پیامی، انتصاب  محمد سرافراز را به ریاست ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دادگستری، وزیر دادگستری در پیامی، انتصاب  محمد سرافراز را به ریاست سازمان صدا و سیما تبریک گفت. متن پیام تبریک وزیر دادگستری به این شرح است:
باسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد سرافراز
انتصاب سزاوار جناب عالی به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی را، صمیمانه، تبریک می گویم. قرارگرفتن در مسند راهبری و مدیریت قدرتمندترین رسانه و نهاد آموزشی ـ فرهنگی نظام اسلامی، بی تردید، فرصت کم نظیر خدمتگزاری به فرهنگ این مرز و بوم و زمینه ساز تحقق بیش از پیش رهنمودها و مطالبات فرهنگی مقام معظّم رهبری (ادام الله ظله) است.

در عرصه کارزار فرهنگی معاصر، آرایش و چالاکی مدیران و دوستداران فرهنگ اسلام و ایران، هم معاندان و رقیبان منطقه ای و بین المللی ما را مأیوس خواهد کرد و هم جبهه فرهنگی انقلاب را به کامیابی های هرچه بیشتر، در قلمرو رسانه و فرهنگ، امید خواهد داد.

ابتکار و هوشمندی اهالی رسانه و فرهنگ و در رأس آنان صدا و سیما، موجب مصونیت یافتن ذهن جامعه در مقابل تأثیر ویرانگر تهاجم فرهنگی و  ضد ارزشی دشمن و افزایش باور به کارآمدی نظام است.

این جانب، ضمن طلب توفیق برای شما از درگاه خداوند توانا، امیدوارم شما و همکاران‌تان، در سایه لطف الهی و توجهات خاصه امام عصر (ارواحنا فداه)، در ایجاد همگرایی عمومی در کشور، ترویج روح امید، نشاط و اعتماد، حاکمیت اخلاق، جهت دهی خلاقانه به فرهنگ عمومی ومدنیت اسلامی، اعتلای قانونمداری وانضباط اجتماعی، تبلیغ هنرمندانه آرمان های اسلامی و انقلابی و نیز تقویت تفکربرنامه ریزی و حمایت از خدمتگزاران و کار گزاران کشور، کامیاب باشید.
بمنه و فضله و کرمه
مصطفی پورمحمدی
وزیر دادگستری
انتهای پیام/  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها