امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125743
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اصغر فانی ضمن تشریح وضعیت آموزشی ایران، جایگاه علمی دانش‌آموزان ایران در عرصه‌های

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی اصغر فانی ضمن تشریح وضعیت آموزشی ایران، جایگاه علمی دانش‌آموزان ایران در عرصه‌های بین‌المللی را تشریح و اظهار داشت: ایران آماده است در زمینه تبادل تجربیات بین دانشگاه فرهنگیان ایران و دانشگاه‌های تربیت معلم ژاپن در مورد برنامه های پژوهشی مشترک برای ارتقای کیفت آموزشی همکاری کند.

وی ضمن دعوت از همتای ژاپنی خود برای سفر به ایران، خواستار گسترش همکاری‌های متقابل برای استفاده از تجارب ژاپن برای ارتقای سطح آموزش در کشورمان شد و نسبت به جایگاه آموزش در روند توسعه پایدار تأکید کرد.

«شیمو مورا» وزیر آموزش و پرورش ژاپن نیز ضمن تشکر از علی اصغر فانی و استقبال از حضور ایران در این اجلاس بر گسترش و افزایش تبادلات علمی و آموزشی بین دو کشور تاکید کرد.

گفتنی است «اجلاس جهانی آموزش برای توسعه پایدار یونسکو» که از روز دوشنبه به مدت سه روز با هدف «نقش آموزش به عنوان ابزاری برای هدایت جوامع به سمت توسعه پایدار» در شهر ناگویای ژاپن آغاز شده بود، شب گذشته با صدور بیانیه‌ای به کار خود پایان داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها