امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125745
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
داود میان‌دهی در حاشیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه انتخاب شعار بیستمین دوره از نمایشگاه مطبوعات مبنی بر ...

داود میان‌دهی در حاشیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه انتخاب شعار بیستمین دوره از نمایشگاه مطبوعات مبنی بر رسانه، آزادی مسئولانه بسیار هوشمندانه بوده است اظهار داشت: در هیچ جای دنیا هیچ رسانه‌ای وجود ندارد که بدون لحاظ خطوط قرمز جامعه و حاکمیت اخبار را منتشر کند.

مدیر نظارت و ارزیابی خبر خبرگزاری ایرنا در ادامه افزود: اگر برخی به رسانه‌‌های آزاد در آن سوی مرزها اشاره می‌کنند باید بگوییم که این دسته از رسانه‌ها مصداقی ندارند.

وی ادامه داد: در رسانه‌های داخلی کشور باید در حوزه مدیریت اطلاعات اخبار و سیاستگذاری‌ها برنامه‌های دقیق‌تری صورت گیرد.

میان‌دهی در ادامه با بیان اینکه رسانه شمشیر دو لبه است ادامه داد: در برخی موارد نیت‌ها برای انعکاس اخبار مثبت است اما مسیر حرکت خروجی‌ها را تغییر می‌دهد.

مدیر نظارت و ارزیابی خبر خبرگزاری ایرنا متذکر شد رسانه‌ها باید با رعایت چارچوب‌های تعریف شده نظام بتوانند فعالیت آزادی داشته باشند.

وی ضمن آرزوی افزایش هم افزایی میان رسانه‌ها و همگرایی میان آنها اضافه کرد: به شدت نیاز داریم رسانه‌ها با هماهنگی با یکدیگر در حوزه سیاستگذاری محتوای خبری تولید کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها