امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125755
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ششمین روز از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از ساعت 8 امروز کار خود را آغاز کرد و ...

به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ششمین روز از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از ساعت 8 امروز کار خود را آغاز کرد و امروز نیز مانند حاشیه‌های پر رنگ تر از متن نمایشگاه خودنمایی می‌کرد.

با نزدیک شدن به دقیقه نود نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها و به صدا درآمدن سوت پایان نمایشگاه هر کدام از مسئولان این لحظه‌ها و ساعات را غنیمت می‌شمارند تا خود را به کاروان مطبوعاتی کشور برسانند اما امروز نمایشگاه مطبوعان میهمانان دیگری هم داشت که تا حدودی باعث شد از فضای کسالت آور و یکنواخت نمایشگاه کاسته شود.

محمدرضا نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور یکی از میهمانان امروز پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بود که در هنگام ورود به غرفه خبرگزاری پس از دیدار حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی باهم احوالپرسی و روبوسی کردند.

عمو پورنگ و امیر محمد که ترجیح داده بودند آخرین روز هفته خود را در جمع اهالی رسانه بگذرانند امروز به نمایشگاه مطبوعات آمدند و کودکانی که همراه خانواده‌ها مشغول بازدید از این نمایشگاه بودند خوشحال از دیدار عموی تلویزوینی خود که اکنون مدتی است در رسانه ملی حضور ندارد گرد او حلقه زدند نمایشگاهی که برای کودکان جذابیتی نمی‌تواند داشته باشد امروز عمو پوورنگ توانست آن را برای کودکان شیرین کند.

عمو پورنگ همچنین در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حاضر شد و پس از اجرای مسابقه برای کودکان با آنها عکس یادگاری گرفت.

رکورد دار روپایی زنی که رکورد روپایی زنی خود را در کتاب گینس هم به ثبت رسانده است امروز در نمایشگاه مطبوعات حاضر شد و با توپ خود هنرنمایی کرد نمایشگاه امسال که به اذعان بسیاری از کارشناسان نتوانسته است رضایت بسیاری از کارشناسان و اهالی رسانه را برآورده کند امروز توانست کودکانی را که به همراه والدین خود به نمایشگاه آمده بودند تا حدودی راضی کند.

نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی در حالی واپسین روز فعالیت خود را سپری می‌کند که در سکوت و بدون تبلیغات و با اعتراض بسیاری از رسانه‌ها در خصوص زمان برگزاری این نمایشگاه کار خود را آغاز کرده بود و همین موضوع باعث شد تا حجم مخاطبان این نمایشگاه تخصصی کاهش داشته باشد.

یکی دیگر از موضوعاتی که در این روزها جالب و قابل تأمل بود حضور افرادی بود که نه برای نمایشگاه مطبوعات بلکه صرفا به عنوان یک نمایشگاه به مصلی تهران آمده بودند و دریافت خودکارها و هدایای تبلیغاتی غرفه‌ها باعث شده بود تا زمانیکه آنها را در حال خروج از نمایشگاه می‌دیدید کوله باری از روزنامه‌های متنوع در یک دست و در دست دیگر نایلون‌های تبلیغاتی را داشته باشند حتی یکی از این بازدید کنندگان قیمت مانیتورهای موجود در غرفه‌ها را می‌پرسید و با دیدن چهره متعجب خبرنگاران می‌گفت: آیا اینها فروشی هستند؟

در حالی که انتظار می‌رفت نمایشگاه امسال پس از یکسال تأخیر در برگزاری پررونق تر برگزار شود اما دلایلی از جمله زمان نامناسب برگزاری نمایشگاه و نداشتن تبلیغات مناسب و کافی باعث شده بود تا نتواند به رونق سال‌های گذشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها