امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125768
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محافظه‌کاران انگلیس فهرستی از اهداکنندگان ثروتمند را افشا کرده‌اند که برای شام خوردن با

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محافظه‌کاران انگلیس فهرستی از اهداکنندگان ثروتمند را افشا کرده‌اند که برای شام خوردن با «دیوید کامرون»، نخست وزیر انگلستان و رهبر حزب محافظه‌کار، حاضرند تا 50 هزار پوند پرداخت کنند.

روزنامه «ایندیپندنت» می‌نویسد حزب محافظه‌کار انگلیس در وبسایت خود فهرستی منتشر کرده‌اند شامل اسامی 32 نفر از ثروتمندان که حاضرند برای یک شب شام در کنار آقای نخست وزیر، دستکم 50 هزار پوند خرج کنند و این امر نشان می‌دهد که چطور محافظه‌کاران برخلاف «حزب کارگر، از سوی اتحادیه‌های کارگری حمایت نمی‌شوند».

در پاسخ به انتشار فهرست، «جاناتان اشورث» وزیر دفتر کابینه در سایه دولت ائتلافی از حزب کارگر گفت: «شام وزیران با اهداکنندگان مالی، خزانه توری‌ها (محافظه‌کاران) را تقویت کرده است. توری‌ها برنده می‌شوند و با همان میلیونرهایی شام می‌خورند که با دولتی به رهبری محافظه‌کاران، برایشان کاهش مالیات در نظر گرفته شده است».

وی همچنین افزود: «در حالی که محافظه‌کاران از سوی اهداکنندگان میلیونر پشتیبانی مالی می‌شوند، بزرگترین سهم درآمد حزب کارگر از سوی افراد مستقل و طبقه کارگر بدست می‌آید».

ثروتمندانی که برای شام خوردن با کامرون، این مبالغ هنگفت را به عنوان کمک به حزب محافظه‌کار هدیه می‌کنند، افزون بر شام خوردن با آقای نخست وزیر، می‌توانند از همراهی «ترزا می» وزیر کشور، «جرج آزبورن» وزیر دارایی، «فیلیپ هاموند» وزیر خارجه و سایر اعضای ارشد حزب نیز بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها