امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12577
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۶
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با آن که تهیه‌کنندگان فیلم  حضور وی را در این پروژه اعلام کرده‌اند ولی هنوز نگفته‌اند وی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با آن که تهیه‌کنندگان فیلم  حضور وی را در این پروژه اعلام کرده‌اند ولی هنوز نگفته‌اند وی در نقش کدام کاراکتر قصه بازی خواهد کرد.

با این وجود، منابع نزدیک به پروژه می‌گویند دل تورو در« نگهبانان کهکشان» در نقش تانوس (یا راکت راکون) ظاهر خواهد شد.

تهیه‌کنندگان فیلم اگرچه این خبر را تایید نکرده‌اند، ولی گفته‌اند این بازیگر مکزیکی تبار سینما نقش بسیار مهمی در قصه« نگهبانان کهکشان»  دارد.

کاراکتر تانوس/ راکت راکون یک آدم عجیب و غریب با توانایی‌های زیاد صحبت کردن به یک صورت جذاب و صمیمی است، که آدم‌ها را جادوی فن بیان خود می‌کند.

جیمز گان کارگردان فیلم است. او فیلم را بر اساس قصه فیلم‌نامه‌ای می‌سازد که به صورت مشترک با کریس مک کوی و نیکول پرلمن نوشته است.

کلید فیلم‌برداری فیلم اواسط فصل تابستان در استودیوی قدیمی و مجهز شپرتون در شهر لندن زده می‌شود. کل صحنه‌های فیلم در انگلستان فیلم‌برداری خواهد شد.

دل تورو تازه‌ترین بازیگری است که به جمع بازیگران« نگهبانان کهکشهان» اضافه شده است. هفته قبل کلن گلوز و کارن گیلان هم قرارداد بازی در آن را امضا کردند.

کریس پرات، دیو بائوتیستا، زویی سالدانا و مایکل روکر در قصه فیلم در نقش  چهار ابر قهرمان نگهبان کهکشان بازی می‌کنند. لی پیس هم در نقش کاراکتر منفی قصه فیلم ظاهر خواهد شد.

«نگهبانان کهکشان» برای نمایش عمومی در اول اگست سال 2014 آماده می‌شود و قرار است تبدیل به یک مجموعه فیلم دنباله‌دار سینمایی شود. هزینه تولید فیلم هنوز اعلام نشده است.

تماشاگران سینما بنیسیو دل تورو را مدتی قبل در درام پر تنش اما کم فروش« وحشی‌ها» به کارگردانی الیو استون دیدند.این بازیگر اسکار گرفته سینما تا مدتی دیگر درام «بهشت گم شده» را به روی پرده سینماهای جهان می‌فرستد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها