امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125772
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صفحات وابسته به اعضای گروهک تکفیری داعش در شبکه اجتماعی «توئیتر» عصر پنجشنبه اطلاع دادند ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صفحات وابسته به اعضای گروهک تکفیری داعش در شبکه اجتماعی «توئیتر» عصر پنجشنبه اطلاع دادند که «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروهک داعش، بیانیه‌ای صوتی صادر کرده است.


ابوبکر البغدادی در این فایل 16 دقیقه‌ای متحدان و هواداران خود را به صبر و جنگجویی بیشتر دعوت کرد و با بیان اینکه ترس از گروهک داعش به آمریکا، اروپا، کانادا و استرالیا رسیده است، سران عربستان را «سر افعی» دانست و با تهدید آنان و جنبش انصارالله یمن، بیعت گروهک‌های تروریستی در مصر، لیبی و یمن را قبول کرد.

سرکرده داعش با بیان اینکه «ائتلاف صلیبی با همکاری یهود، و بردگان عرب آنان (حکام کشورهای عربی)» از داعش ترسیده‌اند و «جرأت نکرده‌اند که نیروی زمینی اعزام کنند»، دستور رئیس جمهوری آمریکا برای اعزام 1500 نیروی دیگر به عراق را دلیل شکست ائلاف آمریکا علیه داعش دانست.

وی در این پیام صوتی با بیان اینکه حملات «ائتلاف صلیبی» نتوانسته است مانع پیشروی داعش و حتی تضعیف اراده اعضای این گروهک شود، وعده کرد که پیشروی داعش تا «رم» ادامه خواهد یافت.

خلیفه خودخوانده، انتشار اخبار کشته شدن ده‌ها نفر از اعضای داعش در عراق و سوریه را «بزرگ‌ترین جنگ تبلیغاتی دروغین» دانست و از هواداران خود خواست تا آنچه درباره کشتار روزانه اعضای داعش منتشر می‌شود باور نکنند و بدانند که «دولت اسلامی حالش خوب است».

سرکرده ترورست‌های داعش در این پیام، توسعه دامنه فعالیت اعضای این گروهک را تا «بلاد الحرمین (عربستان)، یمن، مصر، لیبی، الجزائر» اعلام و بیان کرد که بیعت همه کسانی را که در این کشورها و غیر آنان با داعش بیعت کرده‌اند قبول و این کشورها را امارت جدید خود اعلام می‌کند.

البغدادی در ادامه خواستار شورش مردم عربستان علیه سران سعودی شد و آنان را «سرهای افعی و منبع مرض» توصیف کرد و هشدار داد که از این پس سران سعودی دیگر آرامش نخواهند داشت.

البغدادی در این دعوت به جنگ، مردم عربستان را ابتدا به مبارزه با شیعیان که آنان را «رافضی» خواند دعوت کرد و از آنان خواست که به شدیدترین وجه با آنان مبارزه کنند.

سرکرده داعش سپس گروهک‌های تروریستی از جمله القاعده در یمن را که با داعش اعلام بیعت کرد، به مبارزه با جنبش مردمی «انصارالله» دعوت کرد و به آنان وعده داد که زمان غلبه آنان بر انصارالله نیز فرا خواهد رسید.

البغدادی تروریست‌های حاضر در صحرای سیناء در شمال مصر را نیز به جنگ با دولت مصر فراخواند و از تروریست‌های حاضر در لیبی، الجزائر، تونس و مغرب خواست که آرام نگیرند و به آنچه او آن را «آتشفشان جهاد» آنان خواند، ادامه بدهند.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها