امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125774
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رهبران ارشد مجالس سنا و نمایندگان آمریکا طی رای‌گیری‌های انجام شده بین دموکرات‌ها و

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رهبران ارشد مجالس سنا و نمایندگان آمریکا طی رای‌گیری‌های انجام شده بین دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان انتخاب و معرفی شدند.

بر اساس رای‌گیری در میان جمهوری‌خواهان، «میچ مک کانل» رهبر کنونی اقلیت جمهوری‌خواه در سنا به عنوان رهبر اکثریت در مجلس جدید سنا انتخاب شد.

در انتخاب رهبر اقلیت دموکراتها، «هری رید» که تاکنون و با توجه به اکثریت داشتن هم‌حزبیهایش در سنا رهبر اکثریت بود، به عنوان رهبر اقلیت انتخاب شد و در واقع جای خود را با «میچ مک کانل» عوض کرد.

به گزارش رویترز، از سوی دیگر بر اساس رای‌گیری انجام شده در مجلس نمایندگان آمریکا، «جان بینر» رئیس جمهوری‌خواه این مجلس بار دیگر به عنوان رئیس انتخاب شد که در واقع این سومین دور متوالی ریاست او محسوب می‌شود.

 

قرار است رسما کنگره جدید کار خود را از ژانویه 2015 آغاز کند؛ کنگره‌ای که اکثریت دو مجلس آن در اختیار جمهوری‌خواهان قرار دارد و دموکرات‌ها پس از شکست در انتخابات اخیر جایگاه اقلیت آن را در اختیار دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها