امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125785
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «باب کراکر» سناتور جمهوری‌خواه حامی افزایش تحریم‌های ایران در مصاحبه با پایگاه المانیتور

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «باب کراکر» سناتور جمهوری‌خواه حامی افزایش تحریم‌های ایران در مصاحبه با پایگاه المانیتور گفته است که تصویب تحریم‌های جدید به نتایج مذاکرات در روز سوم آذر بستگی دارد.
باب کراکر عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا روز پنجشنبه با منوط کردن طرح افزایش تحریم‌ها به نتیجه مذاکرات هسته‌ای ایران گفت: «چرا ما نباید تا ۲۴ نوامبر صبر کنیم تا در آن موقع درباره راه‌های جایگزین صحبت کنیم؟ باید دید طی چند هفته آینده چه اتفاقی می‌افتد».
این سناتور آمریکایی می‌افزاید: «اگر تمدید مذاکرات و یا توافق(جامع) صورت نگرفت، البته که خواهان افزایش تحریم‌ها خواهیم شد البته این موضوع برای من باورش سخت است که (طرفین) از میز مذاکرات کنار بروند. به نظر من یا شاهد تمدید مذاکرات خواهیم بود و یا توافق و اگر چنین باشد ما می‌توانیم ببینیم که (شرایط) تمدید چگونه است».

کراکر همراه با «رابرت منندز» سناتور دموکرات ایالت نیوجرسی، روز گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که قصد دارند بار دیگر لایحه تحریم‌های جدید علیه را به سنا برده و قانون موسوم به «قانون مذاکرات هسته‌ای» را به تصویب برسانند.

بر اساس توافق موقتی که سال گذشته تحت عنوان برنامه مشترک اقدام به دست آمد، ایران و گروه 1+5 برای رسیدن به توافق جامع تنها تا روز سوم آذر زمان دارند. تازه‌ترین دور از مذاکرات هسته‌ای روز سه‌شنبه در حالی به پایان رسید که طرفین همچنان از پابرجا بودن اختلافات سخن گفته‌اند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها