امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12579
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۶
تعداد بازدید: 145
رضا اسماعیلی دبیر یازدهمین جایزه قلم زرین در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از نهایی‌شدن اسامی نامزدهای دریافت جایزه قلم زرین در بخش ...

رضا اسماعیلی دبیر یازدهمین جایزه قلم زرین در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس خبر از نهایی‌شدن اسامی نامزدهای دریافت جایزه قلم زرین در بخش داستان داد و گفت: پیش از این اسامی 14 عنوان از کتاب‌هایی که به مرحله نیمه نهایی جایزه راه یافته بودند اعلام شده بود اما در آخرین جلسه‌ای که داوران این بخش داشتند، دو عنوان کتاب به عنوان نامزد دریافت جایزه قلم زرین انتخاب شدند.

وی افزود: در نهایت و بر اساس اعلام هیئت داوران دو رمان «جمجمه‌ات را قرض بده برادر» نوشته مرتضی کربلایی‌لو و «قیدار» نوشته رضا امیر‌خانی به عنوان نامزدهای دریافت جایزه قلم در بخش داستان معرفی شدند.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که آیا از میان این دو کتاب یکی به عنوان برگزیده و دیگری به عنوان اثر شایسته تقدیر اعلام خواهد شد، گفت: همه چیز بستگی به نظر داوران دارد. احتمال دارد یکی از این دو عنوان به عنوان اثر برگزیده معرفی شود و احتمال هم دارد هیچ یک از این دو برگزیده نشود و هیچ چیز قطعیت ندارد.

دبیر یازدهمین جایزه قلم زرین درباره نامزدهای دیگر در بخش‌های شعر و نقد ادبی اظهار داشت: داوران در این بخش‌ها هنوز در حال بررسی هستند و هفته آینده نتایج قطعی‌تری اعلام خواهد شد.

دبیر جشنواره قلم زرین در پایان با اشاره به این 14 تیر امسال مصادف با روز جمعه شده است، گفت: به دلیل اینکه زمان برگزاری اختتامیه در روز جمعه نباشد، اختتامیه یا چهارشنبه 12 تیر ماه یا شنبه 15 تیرماه برگزار خواهد
شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار