امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125793
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام آباد، تهدید گروه‌های افراطی برای ترور شخصیت‌های مهم شیعه افزایش پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام آباد، تهدید گروه‌های افراطی برای ترور شخصیت‌های مهم شیعه افزایش پیدا کرده است.

شهلا رضا از اعضا مجلس دولت ایالتی سند یک نامه تهدید آمیز دریافت کرده که به زودی خودروی وی منهدم خواهد شد.

شهلارضا با ارائه این نامه تهدیدآمیز از دولت ایالتی خواست تجهیزات امنیتی را برای وی فراهم کند.

سایر شخصیت‌های سیاسی پاکستان نیز نامه‌های تهدیدآمیز دریافت کرده‌اند که مشهورترین آنها حیدر عباس رضوی از اعضای حزب متحده قومی مومنت و فیصل رضا عابدی از اعضای سابق حزب مردم است.

طبق این گزارش بسیاری از بازرگانان شیعه نیز تهدید شده‌اند که اگر مبالغ درخواستی گروه‌های افراطی را پرداخت نکنند اعضای خانواده آنها به گروگان گرفته می‌شوند.

از دوره زمامداری ژنرال ضیاالحق تا کنون بیش از هفت هزار و 500 نفر از شیعیان که پست‌های مهم کشوری و لشکری را به عهده داشتند هدف حملات تروریستی هدفمند قرار گرفته و جان خود را از دست داده‌اند.

تا کنون هیچ یک از قاتلان شیعیان دستگیر و مجازات نشده‌اند.

بر اساس این گزارش تعداد شیعیانی که هنگام تشییع جنازه یکی از اعضای خانواده یا به علت شرکت در عزاداری امام حسین(ع) هدف حملات تروریستی قرار گرفته‌اند بیش از 7 هزار نفر می‌باشد.

بیشتر قضاتی که قرار است حکم مجازات تروریست‌ها را صادر کنند قبل از صدور حکم ترور می‌شوند یا بر اثر تهدید مجبورند مجرمان را تبرئه کنند.

در وضعیت فعلی شخصیت‌های مشهور و با نفوذ شیعه به شدت نگران ترور شدن از جانب فرقه‌گرا‌های  افراطی هستند.
حیدر عباس رضوی عضو ارشد حزب متحده قومی مومنت
فیصل رضا عابدی عضو سابق حزب مردم پاکستانانتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار