امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125797
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
محمود شهریاری مجری رادیو و تلویزیون که در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات حضور یافته بود، با اشاره به مدیریت ...

محمود شهریاری مجری رادیو و تلویزیون که در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات حضور یافته بود، با اشاره به مدیریت جدید صدا و سیما به خبرنگار فارس گفت: آقای سرافراز مدت‌هاست که در صدا و سیما حضور دارد و با وجود این که بارها از ایشان خواسته شده تا در جاهای دیگر فعالیت کنند اما او در صدا و سیما مانده و فعالیتش را ادامه داده است.

وی افزود: با ایشان از زمانی که در رادیو بودند آشنایی دارم. آقای سرافراز کار در بخش‌های متنوع صدا و سیما را تجربه کرده‌اند. قطعا این تجربه کمک می‌کند تا تحولی که قرار است و باید در صدا و سیما ایجاد شود را به نحو احسن انجام دهند.
 


 

شهریاری با اشاره به تأسیس شبکه های جدید در صدا و سیما گفت: متاسفانه شبکه‌های زیادی بدون برنامه‌ریزی و هدفمندی ایجاد شد و موازی‌کاری‌های زیادی انجام شد. به عنوان نمونه شبکه ورزش تاسیس شد در حالی که همه شبکه‌ها تقریبا برنامه‌های ورزشی دارند. یا مثلا شبکه دو به عنوان شبکه تخصصی کودک معرفی شد در حالی که تقریبا همه شبکه‌ها برنامه کودک هم پخش می‌کنند.

این مجری ادامه داد: قطعه اگر چند شبکه کارآمد و پرطرفدار و منظم داشته باشیم بهتر از این است که چندین و چند شبکه بی‌برنامه داشته باشیم. مطمئنم اگر آقای سرافراز همان گونه که در پرس تی‌وی موفق عمل کرد بخواهد در کل مجموعه سازمان هم همان گونه عمل کند، می‌توانیم شاهد روزهایی خوب درباره صدا و سیما باشیم.

شهریاری در خصوص پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نیز گفت: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; یکی از مهترمترین خبرگزاری‌های ایران است که همواره اخبار را به روز منتشر می‌کند و روزنامه‌ها و مجلات همیشه از اخبار آن استفاده می‌کنند.
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها