امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125802
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدحسین صوفی، معاون صدای رسانه ملی با حضور در غرفه

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدحسین صوفی، معاون صدای رسانه ملی با حضور در غرفه < strong>پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با قدردانی از اقدامات این خبرگزاری در سال‌های گذشته و ارتباط آن با رسانه ملی گفت: خوشبختانه دوستان این خبرگزاری در همه اقدامات رادیو حضور فعالانه دارند اما درباره انتخاب دکتر سرافزار برای ریاست سازمان صدا و سیما باید بگویم که این انتخاب بسیار شایسته و میمون صورت گرفت و ایشان از عناصر حرفه‌ای رسانه هستند و جای خوشبختی دارد که هم در همه بخش‌های رسانه ملی ایشان حضور داشتند و هم در دیگر بخش‌های رسانه‌ای کشور.

وی با اشاره به اینکه محمد سرافزار سابقه کار رسانه‌ای و کار در رادیو و برنامه‌سازی دارند، گفت: هر زمانی که جنگ رسانه‌ای صورت می‌گرفت به خاطر وجود ایشان صدا و سیما بسیار خوش درخشید توسعه شبکه‌هی العالم، پرس، کوثر و ... حضور خبرنگاران ما در بخش‌های مختلف به ویژه در مناطقی مثل عراق، افغانستان، مصر و کشورهای اروپایی و آمریکایی توسط یک مدیر موفق اداره می‌شد که امروز در رأس صدا و سیما قرار گرفتند.

صوفی با اشاره به اینکه ان‌شاءالله آینده صدا و سیما درخشان‌تر از قبل می‌شود، گفت: یکی از مهمترین مأموریت‌های ما در شرایط جدید حضور پررنگ‌تر رسانه‌هایش جمهوری اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی است به اعتقاد من با توجه به تجربه دکتر سرافزار و اختیاری که ایشان دارند، فعالیت ما در حوزه‌های برون‌مرزی بیش از گذشته خواهد شد و طبیعی است که همین طور هم بشود.

وی یادآور شد: الان رسانه‌ها در دنیا حرف اول را می‌زنند بنابراین رسانه‌ای که صادقانه و عادلانه حرف‌هایی متفاوت از کلیشه‌ها بزند رسانه جمهوی اسلامی است که می‌تواند نقش بارز و تعیین کننده در عرصه‌های بین‌المللی داشته باشد. در حوزه رادیو هم باید منتظر باشیم که متناسب رهنمودهای رهبری و ریاست سازمان و سیاست‌های ایشان آنها را عملیاتی و اجرایی کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار