امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125803
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
ابوالفضل روغنی، رئیس سندیکای چوب و کاغذ کشور و نایب رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین ...

ابوالفضل روغنی، رئیس سندیکای چوب و کاغذ کشور و نایب رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیان داشت: اولاً به شما برای اینکه غرفه بسیار خوب و پربینند‌ه‌ای که دارید، تبریک عرض می‌کنم چراکه این پرمخاطبی نشان از این دارد که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جزو موفق‌ترین‌ها است.

وی اضافه کرد: در زمینه مسائل فرهنگی همانطور که شما استحضار دارید ما دو محصول نظیر کاغذ تحریر و کاغذ روزنامه، تولید می‌کنیم که در اختیار جراید کشور قرار می‌گیرد و همین طور در زمینه تولید کتاب و چاپ کتاب‌های درسی ما در واقع تولیداتی را انجام می‌دهیم.

روغنی ادامه داد: قبلاً یک بحث‌هایی ما بین ما و وزارت آموزش و پرورش مبنی بر پایین بودن کیفیت کاغذ‌های تولیدی که ما بحث‌های طولانی نسبت به آن داریم، داشتیم که اخیراً تولیدی را برای آموزش و پرورش انجام دادیم که دقیقاً استاندارد و کیفیت آن همانند کاغذهای اروپایی است و این به تأیید و گواهی خود وزارت محترم آموزش و پرورش رسیده است حتی با قیمت بسیار پایین‌تر، به نوعی دیگر حداقل 15 تا 20 درصد ارزان‌تر، ولی دقیقاً با همان سطح کیفی که مدنظر آموزش و پرورش کشور بوده، این کار صورت قرار است.

مدیرعامل چوب و کاغذ مازندران افزود: این یکی از توفیقات و خبرهای خوب می‌تواند باشد که امسال ما توانستیم این کار را متناسب با نیاز و خواستی که دوستان عزیز ما در وزارت محترم آموزش و پرورش داشتند، بتوانیم ایجاد کنیم.

بر اساس این گزارش، بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 17 لغایت 23 آبان سال جاری در شبستان مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار