امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125808
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
خلیل راحتی، مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و ...

خلیل راحتی، مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره پروژه باغ کتاب تهران، بیان داشت: تعدادی پروژه‌ در شرکت توسعه فضاهای فرهنگی مورد پیگیری است که طول عمر اجرای آنها به بیش از 5 الی 6 سال، می‌رسد که از جمله آنها می‌توان به پروژه باغ کتاب تهران و پروژه صبا اشاره کرد؛ ما همه اینها را به زودی تکمیل و تحویل خواهیم داد. چرا که یکی از مواردی که در دستور کارمان بوده، اتمام پروژه‌های نیمه تمام سال‌های گذشته است.

وی اضافه کرد: پروژه باغ کتاب تهران در قلب پایتخت و در اراضی تپه‌های عباس آباد به عنوان یک پروژه فرهنگی خاص در حال انجام است که اکنون مبلمان مورد نیاز این باغ وارد پروژه شده و چیدمان آن در حال انجام است.

مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در بخش دیگر صحبت‌هایش درباره پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گت: همیشه اولین خبرگزاری که به آن مراجعه و اخبارش را می‌خوانم، پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; است، حتی این خبرگزاری را در گوشی همراهم ذخیره و از خبرهای آن استفاده می‌کنم.

بر اساس این گزارش، بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 17 لغایت 23 آبان سال جاری در شبستان مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار