امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125809
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
مهناز غنی‌پور مسئول غرفه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

مهناز غنی‌پور مسئول غرفه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: در این نمایشگاه 5 عنوان نشریه عرضه کردیم که حدود 232 شماره می‌شود و این نشریات شامل شماره‌های جدید منتشر شده نیز است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه علاقه‌مندان برای عضو شدن برای دریافت نشریات پژوهشگاه می‌توانند در این غرفه ثبت نام کنند، گفت: نشریات پژوهشگاه در غرفه هم به فروش می‌رسد و هم به اشتراک گذاشته می‌شود.

براساس این گزارش، فصلنامه اقتصاد اسلامی، مجله‌ای دارای درجه علمی ـ پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که به منظور طرح و توسعۀ مطالعات بنیادی و کاربردی در باب اقتصاد اسلامی و اقتصاد ایران منتشر شده که شماره پنجاهم آن در نمایشگاه عرضه شده است. فصلنامه قبسات نیز دفتری است برای پرداختن به مباحث فکری، فلسفی و فرهنگی اجتماعی که در حوزه معرفت‌پژوهی، دین‌شناسی و معارف و نظامات اجتماعی اسلامی منتشر شده است.

فصلنامه حقوق اسلامی، مجله‌ای دارای درجه علمی ـ پژوهشی در حوزه فقه و حقوق اسلامی و فصلنامه ذهن تنها نشریه تخصصی معرفت‌شناسی ایران است و کتاب نقد نیز به عنوان یکی از اثرگذارترین مجلات با بیشترین شمارگان در طی دو دهه اخیر بوده که در قلمرو تولید و ترویج معارف اسلامی متناظر با دوران منتشر می‌شود.

علاوه بر اینها در غرفه پژوهشگاه مجلات حاشیه، زمانه و مجله بین‌المللی حکمت نیز ارائه شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها