امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125816
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
سید هادی منبتی مدیرعامل مؤسسه سینمایی «تصویر شهر» با حضور در غرفه  پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات درباره اقدامات اخیر این ...

سید هادی منبتی مدیرعامل مؤسسه سینمایی «تصویر شهر» با حضور در غرفه  پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات درباره اقدامات اخیر این مؤسسه در راستای سالن‌سازی در سینما به خبرنگار سینمایی فارس گفت: به امید خدا امسال نسبت به سال‌های گذشته با رشد 3 برابری تعداد سالن‌های سینما روبه‌رو بودیم و کسانی که ادعای قهر کردن مردم با سینما را دارند اشتباه می‌کنند چون اگر فیلم‌های خوب ساخته و به نمایش دربیایند قطعاً مردم به سالن‌های سینما می‌‌آیند.

وی افزود: البته این سطح رشد در سراسر کشور بوده و فیلم‌های که اکران شدن اکثرا تولیدات بخش خصوصی بوده است و این نشان می‌دهد فیلم‌هایی که در بخش خصوصی تولید می‌شود بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد و تأثیر خوبی در بازگشت مردم به سینماها خواهند داشت.

منبتی در خصوص حواشی اخیر برای اکران برخی فیلم‌های مسئله‌‌دار گفت: مؤسسه تصویر شهر به فیلم‌هایی که از تمامی کانال‌های وزارت ارشاد و سازمان سینمایی رد شدند و مجوز دارند سینما در اختیار آنها قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار