امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125818
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
مهدی سلطانی مسئول غرفه بنیاد حکمت اسلامی صدرا در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره نحوه حضور خود در این نمایشگاه به خبرنگار آیین و ...

مهدی سلطانی مسئول غرفه بنیاد حکمت اسلامی صدرا در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره نحوه حضور خود در این نمایشگاه به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: بنیاد حکمت اسلامی صدرا با سه نشریه ویژه خود با عناوین «خردنامه صدرا»، «تاریخ و فلسفه»، «فلسفه و کودک» حضور به هم رسانده است.

وی در ادامه توضیح داد: فصلنامه علمی ـ پژوهشی خردنامه صدرا از سال 1374 منتشر شده که امسال شماره 76 خود را در شهریور ماه منتشر کرده است و به زودی شماره جدید آن نیز به بازار خواهد آمد.

سلطانی درباره دیگر آثار خد گفت: تاریخ و فلسفه نیز در شماره هفدهم و جدیدترین شماره در نمایشگاه عرضه شده است این نشریه علمی نیز از سال 1389 با عنوان فصلنامه علمی پژوهشی انجمن بین‌المللی تاریخ فلسفه و سردبیری آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای ، رئیس بنیاد حکمت اسلامی صدرا منتشر می‌شود.

وی درباره نشریه «فلسفه و کودک» توضیح داد: تا سال گذشته این نشریه به صورت بخشی از فصلنامه خردنامه صدرا منتشر می‌شد اما از سال 92 تاکنون ، نشریه به صورت مستقل منتشر شده و تاکنون چهار شماره آن به سردبیری طوبی کرمانی انتشار یافته است.

سلطانی یادآور شد: مجموعه نشریات بنیاد حکمت اسلامی صدرا با تخفیف 20 درصدی به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها