امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125827
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
عبدالرضا هلالی مداح کشورمان عصر امروز در حاشیه بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار آئین‌ و ...

عبدالرضا هلالی مداح کشورمان عصر امروز در حاشیه بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار آئین‌ و اندیشه فارس در پاسخ به این سوال که برنامه امسال هیأت‌الرضا در اربعین حسینی چیست گفت: به امید خدا امسال عازم کربلا خواهیم بود و اگر هم قسمت نشود برنامه ما در هیأت‌الرضا برای اربعین دایر است.

وی افزود: امسال یک تیم از مشتاقان ابی‌عبدالله از انگلستان کاروان اربعین هیأت‌الرضا را همراهی می‌کند.

هلالی درباره همکاری حامد زمانی گفت: این نوع سبک کار اخیرا مورد استقبال مردم قرار گرفته و این نشان می‌دهد که این سبک در موسیقی مورد نیاز است البته یک مداح هیچگاه نمی‌تواند خواننده باشد و بالعکس یک خواننده هم هیچگاه نمی‌تواند مداح شود.

این مداح اهل‌بیت درباره لبیک به صحبت اخیر مقام معظم رهبری درباره برهنه شدن در هیأت تاکید کرد: مقام معظم رهبری ولی امر تمامی مسلمین جهان هستند و اطاعت از خواسته قلبی ایشان وظیفه تک تک ماست.

وی در پایان از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به عنوان یک رسانه حرفه‌ای یاد کرد و گفت: همواره اخبار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; را دنبال می‌کنم و این خبرگزاری تاثیر‌گذار است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها