امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125841
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۲
تعداد بازدید: 12
حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه ...

حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی این خبرگزاری، با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری گفت:‌ شناختم نسبت به فرد معرفی شده هنوز ناقص است و به قضاوت نرسیده‌ام.

وی افزود: خبری که از دیدگاه نمایندگان مجلس دارم این است که آنها نگاه مثبتی ندارند؛ من معتقدم باید صبر پیشه کرد تا آقای دانش آشتیانی به کمیسیون‌ها و فراکسیون‌ها آمده و به سؤالات نمایندگان پاسخ دهد آنگاه می‌توان به جمع‌بندی رسید.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارزه همچنین تصریح کرد: انتظار ما از دولت محترم این است که خط قرمزهای ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری در انتخاب وزرا و سایر دولتمردان را به دقت رعایت کنند، اگر این خط قرمزها رعایت شود تفاهم بالایی بین مجلس و دولت برقر‌ار می‌شود اگر هم رعایت نکنند ما دائماً چالش خواهیم داشت.

مصباحی‌مقدم با بیان اینکه قابل قبول نخواهد بود که ما به رفوزه‌ شدگان در فتنه اعتماد کنیم، خاطرنشان کرد: ما به آنها اعتماد نخواهیم کرد زیرا یک بار رفوزه شده‌اند، اگر بنا باشد آنها اقدامات خود را ترمیم کنند باید اقدام جدی انجام دهند و مواضع غلط، افراطی و برانداز خود را تغییر دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فتنه‌گران از ملت شریف ایران عذرخواهی کنند، خاطرنشان کرد: ‌آنها باید بگویند که ما اشتباه کرده‌ایم و فاصله روشنی را با اصحاب فتنه از خود نشان دهند. آنگاه می‌توان به تدریج روند اعتمادسازی را طی کنند؛ روند حاضر روندی نیست که مجلس شورای اسلامی بتواند به متهمان فتنه اعتماد کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار