امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125846
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۲
تعداد بازدید: 17
مصطفی کواکبیان نماینده مجلس هشتم و دبیرکل حزب مردم‌سالاری که امروز در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و ...

مصطفی کواکبیان نماینده مجلس هشتم و دبیرکل حزب مردم‌سالاری که امروز در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها حضور یافته بود، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی این خبرگزاری با اشاره به تقابل‌ میان دولت (تیم مذاکره‌کننده آمریکایی) و کنگره آمریکا در جریان مذاکرات ایران و 1+5 گفت: تیم مذاکره کننده ایرانی با تجربه‌تر از این حرف‌هاست که فریب جنگ زرگری این 2 قوه آمریکایی‌ را بخورد.

وی با اشاره به حضور متمادی وزیر امور خارجه کشورمان در نیویورک و اشراف وی به نظام حکومتی آمریکا و نحوه تعامل میان کنگره و دولت، افزود: تصور نمی‌کنم آمریکا بتواند با راه‌انداختن تقابلی تصنعی تیم ایرانی را تحت فشار بگذارد.

کواکبیان ادامه داد: به نظر می‌رسد همه چیز در مورد مواضع کنگره و کاخ سفید در موضوع هسته‌ای شفاف است و مشخص است که سناتور‌ها و نمایندگان چه انتظاری از مذاکرات دارند و دولت و وزارت خارجه چگونه می‌خواهند این جریان را به پیش ببرند.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری با ابراز اطمینان نسبت به هوشمندی دستگاه دیپلماسی کشور در قبال پیش بردن جریان مذاکرات گفت: نسبت به آینده این مذاکرات خوشبین هستم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها