امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125855
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۲
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این فیلم سینمایی در دومین روز از اکران خود در تاریخ پنجشنبه 22 آبان ماه در سینما آزادی به دو سانس فوق ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این فیلم سینمایی در دومین روز از اکران خود در تاریخ پنجشنبه 22 آبان ماه در سینما آزادی به دو سانس فوق العاده در ساعت 22 و 1:10 دقیقه بامداد رسید.

همچنین نمایش این فیلم در مجتمع سینمایی کوروش و سینما ایران با استقبال مواجه شد.

استقبال مردمی از فیلم «شیار 143» تنها معطوف به تهران نبوده است و براساس آمار به دست آمده از فروش گیشه در شهرستان ها، میزان استقبال از فیلم منتخب مردمی جشنواره فیلم فجر، در شهرستان ها خوب و استقبال از این فیلم در سینماهای یزد، مشهد، تبریز چشمگیر بوده است.

محمد حسین قاسمی تهیه کننده فیلم «شیار 143» که عصر روز گذشته ساعت 18 به اتفاق نرگس آبیار کارگردان و جمعی از بازیگران، این فیلم را در سینما آزادی با مردم تماشا کردند درباره واکنش مردم گفت: دیدن فیلم «شیار 143» با مردم تجربه ارزنده ای بود و از نزدیک شاهد ارادت مردم به شهدا و مادران شهید بودیم.

وی افزود: ارادت مردم به خانواده شهدا به اندازه ای بود که بعد از دیدن فیلم برداشت و احساس خود از فیلم «شیار 143» را با عوامل در میان می گذاشتند و برای ساخت این فیلم سینمایی ما را مورد لطف قرار می دادند.

این فیلم داستان بانویی با نام الفت است که فرزندش به جبهه رفته و او سال هاست چشم به راه اوست تا اینکه این چشم به راهی با خبری به پایان می رسد...

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها