امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125864
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۲
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری در خصوص اولین آمار فروش فیلم سینمایی «میهمان داریم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور گفت: ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری در خصوص اولین آمار فروش فیلم سینمایی «میهمان داریم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور گفت: این فیلم با در اختیار داشتن 20 سالن در تهران روز چهارشنبه افتتاحیه‌ای 6 میلیون و 600 هزار تومانی را تجربه کرد و روز پنج شنبه نیز 11 میلیون و 400 هزار تومان فروش کرد و در مجموع در 2 روز اول اکران خود 18 میلیون تومان فروش کرده است.

همچنین علی سرتیپی مدیرعامل شرکت تولید و پخش فیلمیران در خصوص اولین آمار فروش «شیار 143» به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار گفت: «شیار 143» طی 2 روز اول اکران خود با در اختیار داشتن 26 سالن سینما در تهران 65 میلیون تومان فروش کرده است که شب گذشته سینما آزادی رکورددار فروش در بین سینماهای نمایش دهنده این فیلم با فروش 13 میلیون تومانی بوده است.

وی افزود: نکته بسیار قابل تأمل در مورد «شیار 143» رضایت مخاطبان بود به طوری که پس از پایان هر سئانس نمایش مخاطبان در سالن می‌ماندند و به تشویق عوامل و سازندگان فیلم می‌پرداختند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها