امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12587
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۶
تعداد بازدید: 177
«منصور قصری‌‌زاده»  قاری بین‌المللی و حافظ کل قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

«منصور قصری‌‌زاده»  قاری بین‌المللی و حافظ کل قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه باید سطح کیفی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم ایران را ارتقا داد، گفت: متاسفانه توانمندی‌های قاریان و حافظانی که در این دوره از مسابقات بین المللی قرآن شرکت کرده‌اند، در سطح بین‌المللی نیست. وی با بیان اینکه بسیاری از شرکت کنندگان خارجی در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، حتی در مسابقات استانی ما موفق به کسب حد نصاب امتیاز نمی‌شوند،  تصریح کرد: رایزن‌های فرهنگی باید با شناسایی قاریان و حافظان کشورهای مختلف در ارتقای سطح کیفی مسابقات تلاش کنند تا افرادی که از کشورهای دیگر به مسابقات قرآن ایران اعزام می‌شوند، از نخبگان و فعالان قرآنی جهان باشند.

قصری زاده گفت: برای برگزاری مسابقات قرآنی در شأن جمهوری اسلامی ایران  باید علاوه  بر در نظر گرفتن هدایای ارزشمند،  پوشش خبری و رسانه‌ای تقویت شود تا شرکت کنندگان قوی برای حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن ایران از هیچ کوششی دریغ نکنند.

مقام اول مسابقات بین‌المللی قران کریم مالزی در سال 1370 درباره همزمانی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری  افزود: مسئولان می توانستند با تغییر در زمان برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن از همزمانی این رویداد بزرگ قرآنی با انتخابات جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه همزمانی روز افتتاحیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با اولین مناظره تلویزیون نامزدهای انتخاباتی، باعث ایجاد موانعی برای اهمیت دادن به بزرگ‌ترین رویداد قرآنی جهان شد، خاطرنشان کرد: برای برگزاری بهتر مسابقات قرآنی باید رئیس جمهوری قرآنی داشته باشیم. در این راستا باید نظر نامزدهای ریاست جمهوری  را درباره مسائل قرآنی و اهمیت دادن به کلام الهی جویا شد،  تا افراد از نظرات رئیس جمهور آینده خود و بهادادن به قرآن مطلع شده و درست انتخاب کنند.
انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها