امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125886
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۲
تعداد بازدید: 58
سردار سرتیپ «محمدرضا نقدی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین که بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در غرفه پایگاه ...

سردار سرتیپ «محمدرضا نقدی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین که بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; حضور یافته بود، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی این خبرگزاری در مورد نامه اخیر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به رهبر معظم انقلاب گفت:‌ آمریکا‌یی‌ها منافقند و می‌کوشند خود را برخلاف آنچه هستند نشان دهند.

وی با یادآوری اینکه آن‌ها همه دشمنی خود را علیه جمهوری اسلامی ایران عمیقاً به کار گرفته‌اند، اما وانمود می‌کنند که اهل منطق و گفت‌وگو هستند، خاطرنشان کرد:‌ این ها بازی‌هایی است که ملت ما فریب آن را نمی خورد، زیرا ملت ما فرآیند پیچیده سیاسی را پشت سر گذاشته است و آمریکا‌یی‌ها در سده های گذشته سیر می‌کنند و تصور می‌کنند می‌توانند یک ملت هوشمند را فریب دهند، بنابراین محرمانه نامه می‌نویسند، بعد اگر دوست داشته باشنند آشکارش می‌کنند.

سردار نقدی در این باره ادامه داد: محتوای این نامه‌ها هرچه باشد، مهم تر از آن اصل نامه نوشتن است، چگونه به موازات سخن گفتن از تشدید تحریم‌ها نامه هم می‌نویسند؟ این نشان‌دهنده نفاق آمریکایی هاست.

وی درباره سرنوشت مذاکرات هسته‌ای میان ایران و 1+5 گفت:‌ مذاکرات به هر نتیجه‌ای برسد ماهیت دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران به قوت خود باقی خواهد ماند.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار