امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125902
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به گفت‌وگو با خبرنگاران این خبرگزاری‌ ...

محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به گفت‌وگو با خبرنگاران این خبرگزاری‌ پرداخت.

وی در ابتدای این گفت‌وگو گفت: من به احترام خبرنگاران پارلمانی فارس و طیف خبرنگاران فعال و ارزنده‌ای که در این خبرگزاری حضور دارند و با همت آنها فارس توانسته است در عرصه اطلاع‌رسانی جایگاه خوبی را پیدا کرده و نسبتاً حرفه‌ای عمل کنند به بازدید از این خبرگزاری آمدم.

تابش ادامه داد: توصیه من به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; این است همچنانی که توفیق پیدا کرده و در عرصه اطلاع‌رسانی به جایگاه خوبی برسد و اهتمامش به امر آموزش و تخصص‌گرایی ارزنده است اما در ارتباط با رعایت اخلاق حرفه‌ای هم سرآمد باشد.

نماینده مردم اردکان در مجلس خاطر نشان کرد: نشریات و رسانه‌های که خود را منتسب به نظام و حاکمیت می‌دانند انتظار می‌رود اخلاق، مروت و انصاف را در تولید اخبار خود و بازتاب انها و همچنین تحلیل‌ها رعایت کنند تا انشاالله حقی از کسی ضایع نشود؛ افکار عمومی ما نمی‌پسندد به  انسان‌ها اتهام بزنیم بدون آنکه به آنها فرصت دهیم تا بتوانند از خودشان دفاع کنند.

تابش در ادامه این گفت‌وگو پیرامون مذاکرات هسته‌ای کشورمان گفت: همچنان که آقای دکتر روحانی گفت فرآیند هسته‌ای شدن کشور را دنیا پذیرفته است که این دستاورد بسیار بزرگی محسوب می‌شود. روزی ما بر روی اصل غنی‌سازی بحث می‌کردیم اما امروز تعداد سانتریفیوژها و کیفیت انها بحث می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تا کنون به پیروزی خوبی دست پیدا کرده‌ایم تصریح کرد: روند مذاکرات با توجه به فعل و انفعالاتی که ما در منطقه شاهدیم از جمله بحران‌های کشورهای همسایه به واسطه گروه‌های تروریستی، ناامنی در بخشی از کشورهای منطقه به دلیل حضور قدرت‌های استکباری و تحولات آمریکا در عرصه داخلی، دوره ریاست جمهوری آقای اوباما که روبه پایان است، مجموعه‌ای فعل و انفعالات حاکی از آن است که برقراری امنیت در منطقه توسط بازیگران مهم منطقه‌ای از جمله کشورمان رقم خواهد خورد.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس ابراز امیدواری کرد که نتیجه مذاکرات هسته‌ای ختم به خیر شود و در همین زمینه گفت: اگر فعل و انفعال حدیدی اتفاق نیفتد نتیجه مذاکرات مثبت است و انشاالله ضمن حفظ خطوط قرمز و دستاوردهای ملت ایران که برای آن خون داده‌اند بتوانیم مذاکرات را ختم به خیر کنیم البته صحبت‌هایی راجع به کمیت و کیفیت امور شده است اما من می‌خواهم بیان کنیم تعلیق تحریم‌ها را نمی‌پسندیم و نمی‌پذیریم و فکر هم نمی‌کنم که دولت و مجلس بپسندند بلکه تحریم‌های یک جانبه و دو جانبه باید به طور کلی رفع شود که همین موضوع می‌تواند دستاورد بسیار مهمی باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها