امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125903
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه هیات امنای دانشگاه تربیت مدرس هنوز تشکیل نشده است،‌ گفت: دانشگاه‌های مختلف در رابطه با عضویت بنده در هیات امنا با من تماس می‌گیرند من هم به همه آنها گفته‌ام که برای من افتخار است که جزء هیات امنای آن دانشگاه باشم و مسلماً همین طور هم است.

عارف گفت: برای هر فردی در رابطه با حضور در هیات امنای دانشگاه‌ها سقفی مشخص شده است که اگر سقف من پر نشده باشد این افتخار را پیدا می‌کنم و بسیار خوشحال خواهم شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا صحبتی در رابطه با ریاست دانشگاه تهران با شما شده است, گفت: در حال حاضر جزء هیات امنای دانشگاه تهران هستم ولی در رابطه با ریاست این دانشگاه فعلا دوستان فعالیت می‌کنند و حضور دارند.

عارف  با بیان اینکه درباره حزب ندا با من مشورتی نشده است, گفت: برای تشکیل حزب فراگیر, قول قطعی نداده بودیم, شرایط تشکیل حزب فراگیر پیش از انتخابات مجلس فراهم نیست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها