امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125905
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمدزند وکیلی استاندار سمنان از غرفه فارس در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمدزند وکیلی استاندار سمنان از غرفه فارس در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها بازدید کرد.

استاندار سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در زمانی مسئولیت را تحویل گرفت که در ابعاد خارجی و داخلی مشکلات خاصی در جامعه وجود داشت و در بخش عمرانی نیز تعهدات بسیار فراوانی برای دولت باقی مانده بود که محل تامین اعتبار‌های آن وجود نداشت تصریح کرد: مردم به تدبیر و امید رای داده بودند که شعاری بسیار اساسی و بنیادی بود. مردم به امید و تدبیر رای دادند که بعدها اعتدال هم به آن اضافه شد. ما باید با تدبیر در مردم امید ایجاد کنیم.

وکیلی با اشاره به اینکه نوع نگاه مسئولین به مسائل استانی یکی از موضوعاتی بود که مردم را رنج می داد گفت: لازم بود این نگاه را همسو کنیم و استان ما نیز به جهت داشتن مردمی مهربان، دوست داشتنی و صبور نیازمند این بود که تعامل و همدلی بیشتری را در استان ایجاد نماییم.

وی در پاسخ به این سوال که استان سمنان زادگاه رئیس‌جمهور است و این موضوع چه تفاوتی را در مدیریت این استان ایجاد کرده است، گفت: این موضوع هم تهدید است و هم فرصت. مردم ممکن است انتظاراتی خودشان نداشته باشند اما دیگران این انتظار را دارند که اگر رئیس‌جمهور در اینجا است مزیت‌هایی برای استان داشته باشد ولی جناب آقای روحانی اینگونه نیست که چیزی را برای خودش و استان خودش بخواهد. نگاه ایشان ملی است نه استانی و شهرستانی و همانطور که دلش برای شهر خودش یعنی شهر سرخه و استانش می‌تپد برای کل کشور نیز همینطور است.

وکیلی در ادامه گفت: رهبر معظم انقلاب مردم استان سمنان را دین‌مدار و اخلاقی توصیف کرده است و همین موضوع باعث شده که چنین توقعاتی را از مردم این استان کمتر شاهد باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; یکی از منابع قابل تکیه ماست و معمولا ما از خبرهای این رسانه استفاده می‌کنیم و خبرهای فارس برای ما به گونه‌ای است که با جدیت و قطعیت قابل استناد است.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها