امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125925
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
حسن تامینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: فخرالدین ...

حسن تامینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی از نیروهای پیشکسوت در وزارت علوم است.

وی ادامه داد: با توجه به سوابق احمدی دانش آشتیانی دولت او را برای تصدی وزارت علوم معرفی کرده اما نمایندگان بحث‌هایی دارند مبنی بر اینکه اگر قرار بر این باشد سیاست‌های افرادی که نمایندگان آنها را رد کردند ادامه‌دار باشد، ممکن است در مورد احمدی دانش‌آشتیانی همان سیاست‌ها ادامه پیدا کند.

تامینی افزود: اقبال رای‌آوری احمدی دانش‌آشتیانی را کم می‌بینیم اما اینکه تا چه اندازه بتواند در مجلس از خود دفاع کرده و رضایت نمایندگان را جلب کند، حائز اهمیت است.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه شناخت قبلی از احمدی دانش‌آشتیانی ندارم، تصریح کرد: صحبت‌هایی با احمدی دانش‌آشتیانی انجام دادم و او را فرد خوبی دیدم و اعتقاد داشت می‌تواند وزارت علوم را اداره کند.

وی به تجربه، عمل و تواضع احمدی دانش‌آشتیانی اشاره کرد و گفت: احمدی دانش آشتیانی تمایل به همکاری و همفکری دارد و در ادامه کار باید در هفته آینده ببینیم موافقان و مخالفان چگونه در مورد وضعیت او بررسی می‌کنند و به چه صورت تصمیم‌گیری می‌شود.

تامینی با اشاره به اینکه یکشنبه و دوشنبه هفته آینده می‌توان در مورد احمدی دانش‌آشتیانی قضاوت کرد، یادآور شد: به دلیل اینکه شناخت قبلی نسبت به احمدی دانش‌آشتیانی ندارم اکنون برای بنده قضاوت درباره او سخت است.

انتهای پیام/84001/غ20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها