امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125938
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
جعفر سطوتی، در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص همکاری وزارت ورزش و جوانان و وزارت آموزش و پرورش اظهار ...

جعفر سطوتی، در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص همکاری وزارت ورزش و جوانان و وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: در لایحه ساماندهی تکالیف دستگاه‌ها در حوزه جوانان که با هدف شفاف‌سازی است، آموزش و پرورش نیز یکی از این دستگاه‌ها است.

وی ادامه داد: در این لایحه وظیفه مشخصی برای آموزش و پرورش است که آنها به سهم خود می‌توانند جوانان 15 تا 18 ساله را که در حیطه اختیاراتشان است رسیدگی کنند.

سطوتی افزود: آموزش و پرورش در هر حوزه‌ای نمی‌تواند ورود پیدا کند؛ برای نمونه آموزش و پرورش نمی‌تواند اشتغالزایی کند اما می‌تواند فرهنگ کار را در بین نوجوانان آموزش دهد.

مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: آموزش و پرورش در حوزه سلامت نیز نمی‌تواند خدمات درمانی بدهد اما می‌تواند آموزش‌هایی دهد که ابتلاء به بیماری را کاهش دهد یا در حیطه اختیارات خود در زمینه مواد مخدر آگاهی‌بخشی کند.

وی اضافه کرد: بخشی از گروه هدف جوانان 15 تا 18 ساله در اختیار آموزش و پرورش قرار دارد و می‌تواند در این دوره که دوره هویت‌یابی یک انسان است کمک‌های بزرگی انجام دهد و قرار است با مسئولان آموزش و پرورش جلساتی گذاشته شود و تکلیف آموزش و پرورش در حوزه جوانان به طور شفاف را تعریف کرده تا آموزش و پرورش به استناد این قانون اعتباراتی دریافت کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار