امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125940
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
محمد فاضل، مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به این پرسش که «با توجه ...

محمد فاضل، مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به این پرسش که «با توجه به اینکه در فصل سرد سال هستیم و مدارس نگران قطع انشعابات انرژی مدرسه هستند چه تدابیری برای این موضوع اندیشیده شده است؟»، اظهار داشت: در مهر ماه بخش نخست سرانه دانش‌آموزی به حساب مدارس واریز شد.

وی افزود: در مجموع برای سال تحصیلی جاری مبلغ 120 میلیارد تومان سرانه در نظر گرفته شده است که حدود 60 میلیارد آن در بخش نخست پرداخت شد و معاونت توسعه در صدد تأمین اعتبار باقی مانده این سرانه است.

فاضل با اشاره به اینکه شاید از نظر همکاران مدرسه این مبلغ سرانه کفاف هزینه‌های مدرسه را نکند، خاطرنشان کرد: به هر حال محدودیت‌هایی در حوزه اعتبارات وجود دارد و مشکلاتی در بعضی جاها داریم اما تاکنون گزارشی نداشته‌ایم که مدرسه‌ای به هر دلیل با مشکل قطع برق، آب و گاز مواجه شده باشد.

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش با بیان اینکه اگر مدرسه‌ای توانایی پرداخت هزینه انرژی مدرسه را نداشته باشد، آموزش و پرورش این هزینه را متقبل می‌شود، گفت: در وهله نخست یک تعاملی با وزارت نیرو داریم و آنها هم قطعا شرایط آموزش و پرورش و مدارس را درک می کنند.

فاضل تصریح کرد: مدیران مدارس نگران هزینه‌های انرژی مدرسه نباشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار