امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125941
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی پیرهادی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی پیرهادی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در منطقه 3 وجود داشت کمبود زیرساخت‌های فرهنگی بود که در چند سال گذشته با همت شهرداران مناطق و دستور شهردار تهران توانستیم تعداد سرانه‌های فرهنگی و ورزشی را در این منطقه ارتقاء دهیم.

وی ادامه داد: 7 کتابخانه به‌زودی در منطقه 3 تهران افتتاح می‌شود و همچنین در حوزه‌های ورزشی نیز سالن‌های چندمنظوره ساخته شده و در حال بهره‌برداری است.

پیرهادی خاطرنشان کرد: از چهارراه ولیعصر(عج) تا پارک‌وی، مسجدی در منطقه 3 نداشتیم که طی تفاهمنامه‌ای با وزیر آموزش و پرورش و شهردار تهران مقرر شد جنب خیابان ولیعصر(عج) مسجد رازی ساخته شود و در هفته ولایت کلنگ ساختمان مسجد بر زمین خورد و تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 بیان داشت: یکی از مسائل و مشکلاتی که در منطقه 3 وجود دارد تعدد بیمارستان‌های بسیار است که همراهان بیمار در فصول مختلف جایی برای ماندن نداشتند که در نهایت با دستور شهردار، همراه‌سرایی‌هایی برای نخستین بار در منطقه 3 ویژه همراهان بیمار افتتاح شد.

وی بیان داشت: نخستین همراه‌سرا جنب بیمارستان مفید با 55 تخت وجود دارد که همراهان بیمار با نامه‌ای که از سوی بیمارستان دریافت می‌کنند می‌توانند در این همراه‌سراها مستقر شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها