امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125945
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
  به گزارش خبرنگار جامعه فارس، بهمن بهمنی در حاشیه بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی با حضور در غرفه پایگاه ...

  به گزارش خبرنگار جامعه فارس، بهمن بهمنی در حاشیه بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; آخرین وضعیت صدور مجوز برای مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده تشریح کرد و گفت: کسانی که قبلاً مراکز مشاوره داشته‌اند و مجوز فعالیت خود را از سازمان نظام روانشناختی اخذ کرده بودند و هم‌اکنون واجد معیارهایی که ما برای مراکز مشاوره ازدواج و خانواده قرار دادیم، هستند می‌توانند درخواست خود را مطرح کنند تا به آن رسیدگی شود.

وی ادامه داد: افرادی که می‌خواهند این مجوز را دریافت کنند باید پیش از این پروانه فعالیت در این خصوص داشته باشند و سابقه فعالیت در زمینه مسائل خانواده نیز از دیگر شرایط اخذ مجوز است.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت جوانان اظهارداشت: متقاضیان باید حتماً 35 سال سن به بالا داشته باشند و حسن شهرت و تخصص و تجربه نیز از معیارهایی است که حتماً باید در نظر گرفته شود.

بهمنی افزود: اگر تمام این موارد و شرایط را متقاضیان دارا باشند می‌توانند مجوز تخصصی مراکز مشاوره ازدواج و خانواده دریافت کنند تا به سهم خود به تحکیم خانواده کمک کنند.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها