امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125949
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
مصطفی کواکبیان در جریان بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به ...

مصطفی کواکبیان در جریان بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به شعار بیستمین نمایشگاه مطبوعات مبنی بر "رسانه، آزادی مسئولانه" اظهار داشت: تمامی روزنامه‌‌ها و خبرگزاری‌ها طرفدار آزادی مسئولانه هستند.

مدیرمسئول روزنامه مردم سالاری در ادامه افزود: نمایشگاه بیستم مطبوعات،‌خبرگزاری‌‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی کمی متفاوت‌تر از گذشته شده است.

وی به بخش‌های جانبی در این دوره از نمایشگاه مطبوعات اشاره کرد و بیان داشت: معرفی رسانه‌های خارجی می‌تواند در این دوره از نمایشگاه مطبوعات حائز اهمیت باشد.

مدیرمسئول روزنامه مردم سالاری گفت: برای برگزاری مطلوب این دوره از نمایشگاه مطبوعات  از تجارب گذشته برگزاری نمایشگاه مطبوعات فرا گرفته شد.

وی درباره حضور پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نیز بیان داشت: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطلوب حضور خوبی داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها