امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12595
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۶
تعداد بازدید: 215
«محمدرضا اسلام‌لو» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم گفت: تدوین فیلم به اتمام رسیده است و ساخت جلوه‌های بصری به ...

«محمدرضا اسلام‌لو» کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم گفت: تدوین فیلم به اتمام رسیده است و ساخت جلوه‌های بصری به مجید شوندی سپرده شد.

وی درباره موسیقی فیلم گفت: صحبت‌های اولیه تهیه‌کننده با محمدرضا علیقلی صورت گرفته است اما من معتقدم تا همه عوامل از بازیگر تا عوامل فنی باید با فیلم ارتباط منطقی و درستی برقرار کنند تا بتواند به فیلم کمک کنند و در جهت فیلم گام بردارند. انتخاب عوامل و ارتباط آنها با فیلم برای من بسیار ارزشمند است به همین دلیل فیلم باید با صدا آماده شده و بعد برای آهنگساز به نمایش درآید تا بتواند به خوبی با فیلم همراه شده و تصمیم بگیرد.
 وی درباره داستان فیلم توضیح داد: فیلم درباره شرایط امروز سوریه است. فیلم به گونه‌ای طراحی شده که شورش تکفیری‌ها را به درستی روایت می‌کند و در جهت آگاهی بخشی به جهان اسلام ساخته شده است. تکفیری ها با امت اسلامی اعم از شیعه و سنی  مشکلات اساسی دارند و مانند سرطان برای امت اسلامی هستند.

اسلام لو درباره نمایش فیلم و تاثیر آن بر مخاطب در شرایط فعلی گفت: به عقیده من فیلم باید هرچه سریعتر آماده شده و به نمایش درآید تا بتواند بر روی مخاطب تاثیر شایسته‌ای بگذارد و ماهیت افراد را مشخص کند. فیلم را برای آرشیو تاریخی نساختم اما فیلم با بودجه دولتی ساخته شده و ما روزهای پایان دولت دهم را سپری می‌کنیم و نمی‌دانم چه سرنوشتی برای اکران فیلم ‌پیش خواهد آمد.

بنابراین گزارش، تدوین فیلم توسط بهمن داداشی تحت مدیریت محمدرضا اسلام لو انجام می‌شود 

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «شهابی از جنس نور» در لبنان فیلمبرداری شد و فیلم به زبان انگلیسی و عربی است و بازیگر نقش اصلی فیلم «امین زندگانی» به هر دو زبان در طول فیلم صحبت می‌کند. دکورهای متعددی برای بازسازی غزه در این بخش از لبنان ساخته و آماده شد .

در این فیلم اسلام لو تحولات مختلف منطقه را پس از این جنگ روایت می‌کند .فیلم داستانی است اما مانند کار قبلی فیلمساز «جعبه سیاه» رنگ و بوی مستند هم خواهد داشت.

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: محمدرضا اسلام لو/ مشاور کارگردان: جمال شورجه/ مشاور پروژه: عبدالحمید قدیریان/  مدیرفیلمبرداری: علی محمد قاسمی/ صدابردار: احمد صالحی/ طراح گریم: کامران خلج/ طراح صحنه و لباس: علی نصیری‌نیا /  مدیر تولید ایران: مهدی مددکار/ مدیر تولید لبنان: کاظم دارابی/ دستیار اول برنامه ریز: مسعود میمی/ منشی صحنه: جمشید خینان/ عکاس: آرش صادقی/تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها