امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125961
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «الکساندر لوچنکو» مدیر مسؤول دفتر خبرگزاری ایتارتاس روسیه در تهران روز پنج‌شنبه پس از ...

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «الکساندر لوچنکو» مدیر مسؤول دفتر خبرگزاری ایتارتاس روسیه در تهران روز پنج‌شنبه پس از معرفی این خبرگزاری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی پس از ابراز خرسندی از نماینده خبرگزاری ایتارتاس بودن در تهران اظهار داشت،‌ باید به اطلاعتان برسانم که خبرگزاری ایتارتاس از سال 1904 برجسته‌ترین آژانس خبری در روسیه بوده و بطور یکنواخت و بدون توقف به ارائه اخبار پرداخته است.

وی خاطر نشان کرد: باید به اطلاع شما برسانم که ما بیش از 5 هزار شرکت داریم که در روسیه از ما خبر می‌گیرند که آنها دریافت کننده محصولات خبری ایتارتاس هستند در میان آنها بیش هزار سازمان رسانه‌ای، بیش از 200 هیئت دیپلماتیک، بیش از 250 شرکت مالی بانک و در حدود 200 شرکت صنعتی نیز وجود دارد که آنها در حوزه‌های تحقیق و سازمان‌های آموزشی و کتابخانه نیز خبرها را دریافت می‌کنند.

لوچنکو در ارتباط با برگزاری نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاههای اطلاع‌رسانی گفت: «بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. بسیار لذت‌بخش بود. من فکر می‌کردم تنها سه یا چهار خبرگزاری در ایران باشد اما وقتی به نمایشگاه آمدم متوجه شدم خبرگزاری‌های زیادی مثل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و خبرگزاری‌ها و رسانه‌های دیگری وجود دارد. مردم ایران بسیار علاقمند هستند. توصیه من این است که دفعات بعدی از رسانه‌های روسیه را دعوت کنید زیرا این مسئله می‌تواند دید رسانه‌های روس را به مردم ایران باز کند و آنها ببینند که تا چه اندازه مردم ایران از این‌گونه نمایشگاهها و مطبوعات استقبال می‌کنند.»

مدیر مسئول دفتر خبرگزاری ایتارتاس روسیه در تهران در مصاحبه‌ با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و موضوع تامین مالی رسانه خود گفت: یک خبرگزاری دولتی است و بودجه خود را از دولت دریافت می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها