امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125963
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حجت الاسلام سید محمود دعایی، مدیر مسئول روزنامه اطلاعات در مراسم اختتامیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات به برخی خاطرات خود ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حجت الاسلام سید محمود دعایی، مدیر مسئول روزنامه اطلاعات در مراسم اختتامیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات به برخی خاطرات خود در عرصه مطبوعات پرداخت و گفت: چند سال پیش در یکی از نمایشگاه های مطبوعات روزنامه های اطلاعات، کیهان و غرفه صدا و سیما در کنار یکدیگر حضور داشتند و آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب به بازدید از این سه غرفه پرداختند؛ در پایان این دیدار نظر حضرت آقا را پرسیدم که ایشان فرمودند: «هر سه شما لعبت هستید» و منظورشان چهره ما بود و حالا با انتصاب آقای محمد سرافراز به ریاست سازمان صدا و سیما این مثلث ناقص شده است و آقای سرافراز نگاه کردنی هستند.

وی در پایان سخنرانی نیز گفت: در هر مراسمی باید یک روحانی سخنرانی کند و هیچ مجلسی بدون سخنرانی یک روحانی برگزار نمی شود که این بار حضور من به عنوان یک روحانی بر اساس همین قاعده است و دعوت به سخنرانی شدم.

دعایی به برگزار کنندگان این نمایشگاه نیز تبریک و خسته نباشید گفت و تصریح کرد: با توجه به جو کنونی و کم لطفی هایی که به این نمایشگاه و برگزاری آن شد این نمایشگاه برپا شد و دستاوردهای زیادی داشته و خواهد داشت.

همچنین انتصاب آقای محمد سرافراز به ریاست سازمان صدا و سیما را به ایشان تبریک گفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار