امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125973
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعید بدیعی دبیر جشنواره فیلم رشد در آیین افتتاحیه این جشنواره که در سینما فلسطین ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعید بدیعی دبیر جشنواره فیلم رشد در آیین افتتاحیه این جشنواره که در سینما فلسطین تهران برگزار شد، با اشاره به گزارشی در خصوص برگزاری این جشنواره اظهار داشت: چهل و چهارمین جشنواره فیلم رشد با شعار «دانش‌ در آیین‌نامه تصویر» کار خود را از اسفندماه 1392 آغاز کرد و دبیرخانه جشنواره از اردیبهشت‌ماه با ارسال بیش از 3 هزار فراخوان کار اطلاع‌رسانی را آغاز کرد.

وی افزود: در مجموع، 2 هزار پیام الکترونیکی به دست‌اندرکاران فیلمساز ارسال شد و 1197 اثر دریافت شد که 980 اثر ایرانی و 21 اثر خارجی از 40 کشور با عنوان فیلم‌های آموزشی، تربیتی، داستانی و انیمیشن است.

بدیعی با بیان اینکه 209 اثر در نهایت به قسمت مسابقه جشنواره رشد رسیده است، گفت: در این بین، 17 فیلم کوتاه، 102 فیلم بلند، 12 مستند، 51 فیلم مستند آموزشی و 67 اثر پویانمایی وجود دارد که از شنبه 24 آبان اکران فیلم‌ها آغاز می‌شود و 18 داور ایرانی و 4 داور خارجی کار داوری را انجام می‌دهند.

دبیر جشنواره فیلم رشد با اشاره به اکران فیلم‌های جشنواره رشد گفت: اکران فیلم‌های جشنواره در سینما فلسطین، سینما فرهنگ، 200 آموزشگاه در مناطق نوزده‌گانه تهران، 20 کانون فرهنگی ـ تربیتی، 17 پردیس دانشگاه فرهنگیان، استان گیلان و بنادر جاسک، کنارک و چابهار به نمایش درخواهد آمد.

بدیعی در پایان گفت: 22 استان هم برای برگزاری فیلم رشد اعلام آمادگی کردند که پس از اختتامیه، نمایش این فیلم‌ها در قالب جشنواره‌های مختلف آغاز می‌شود؛ اختتامیه جشنواره چهل و چهارم فیلم رشد 30 آبان‌ماه در سینما فلسطین تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها