امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125987
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «محمود الزهار» یکی از رهبران برجسته جنبش «حماس» تأکید کرد که «محمود عباس» رئیس تشکیلات

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «محمود الزهار» یکی از رهبران برجسته جنبش «حماس» تأکید کرد که «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین وارد یک بحران واقعی شده است و هدفش از اظهارات اخیرش این است که بر شکست خود سرپوش بگذارد.

محمود عباس چندی پیش با حمله به جنبش حماس، این جنبش را عامل انفجارهای چند روز گذشته منازل رهبران جنبش فتح در نوار غزه دانست.

الزهار در گفت‌وگو با وبگاه خبری «سوا» تصرییح کرد، عباس قصد دارد ملت فلسطین را از شکست خود در سازمان ملل متحد و متوقف ساختن شهرک سازی‌های اسرائیلی در قدس و کرانه باختری دور نگه دارد.

وی با بیان این مطلب افزود: «رئیس [تشکیلات خودگردان] بیهوده سعی دارد شکست دولت وحدت ملی، ناتوانی در یاری رساندن به ملت و ناکامی در ارائه خدمات در کرانه باختری و غزه را پنهان کند».

این رهبر در جنبش حماس در پایان، هدف از حمله محمود عباس علیه حماس را دور کردن ملت فلسطین از رخدادهای کرانه باختری و متوقف ساختن انتفاضه دانست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها