امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 125988
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان عرب کنست (پارلمان اسرائیل)  آمادگی خود را برای اعتراض به آنچه که عدم مجوز ساخت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان عرب کنست (پارلمان اسرائیل)  آمادگی خود را برای اعتراض به آنچه که عدم مجوز ساخت شهرک عربی نشین بر فراز «معبد سلیمان» و اقدام‌های خرابکارانه دیگر نامیدند، خبر دادند.

وبگاه صهیونیستی «عاروتص شوا» امروز (جمعه) با انتشار این خبر نوشت: در گرد هم‌آیی ضد اسرائیلی به همین منظور افرادی چون «حنین  زعبی»، «جمال زحالقه » و «عفو اغباریه» و همچنین «شیخ راعد صالح » در منطقه "ام الفهم» با حضور ساکنین این منطقه حضور یافتند.

زعبی که از نمایندگان عرب کنست است، در گفت‌گو با خبرنگاران حاضر گفت:« ما بیمی از اسرائیل نداریم.»

زحالقه دیگر نماینده عرب کنست نیز اظهار داشت:« هرکسی که می‌خواهد تنش در این منطقه رفع شود باید اجازه برگزاری نماز مسلمانان را بدهد و هرگونه اقدام تحریک‌آمیز را کنار گذارد.»

این منبع خبری نوشت: این اولین بار نیست که زحالقه و زعبی در گردهما‌‌یی ضد اسرائیلی شرکت می‌کنند. زعبی در ماه اوت سال جاری نیز با شرکت در تظاهرات ضد اسرائیلی در "کفر کابل" مدعی شد که یک شهروند فلسطینی و نه یک اسرائیلی می‌باشد.

وی در آن موقع اظهار داشته بود:«ما بخشی از فلسطین و بخشی از نیروهای مقاومت غزه هستیم. مردم فلسطین هنوز در اشغال اسرائیل هستند. فلسطین جزیی از وجود ما است.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها