امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
۱۹:۵۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 126
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۸
تعداد بازدید: 425
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، در یک روز پر حادثه در آمریکا مقامات پلیس این کشور گفته‌اند دو نفر با چاقو به دانشگاهی در این کشور حمله کرده و 14 نفر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، در یک روز پر حادثه در آمریکا مقامات پلیس این کشور گفته‌اند دو نفر با چاقو به دانشگاهی در این کشور حمله کرده و 14 نفر را زخمی کردند که 12 نفر از آنها در بیمارستان بستری شدند. پیش از این همبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، در یک روز پر حادثه در آمریکا مقامات پلیس این کشور گفته‌اند دو نفر با چاقو به دانشگاهی در این کشور حمله کرده و 14 نفر را زخمی کردند که 12 نفر از آنها در بیمارستان بستری شدند. پیش از این هم گزارش‌هایی از دو کودک 4 ساله آمریکایی منتشر شده بود که در حادثه‌هایی مجزا با شلیک گلوله حادثه آفریده بودند.

بنا به گزارش رسانه‌های آمریکایی این حادثه در دانشگاه جامع «لون استار» در ایالت تگزاس رخ داد و به دنبال آن مقامات دانشگاه به دانشجویان هشدار دادند در مکانی امن پناه بگیرند.

پلیس تگزاس گفته است یکی از افراد حمله کننده به این دانشگاه دستگیر شده اما نفر دوم هنوز دستگیر نشده است. منابع پزشکی گفته‌ادن حال 4 نفر از قربانیان این حادثه وخیم است.

امروز همچنین گزارش‌هایی در آمریکا از تیراندازی‌های 2 کودک 4 ساله منتشر شد. در حادثه اول شلیک تصادفی گلوله توسط یک کودک باعث قتل زنی 47 ساله شد و در حادثه دوم کودکی 4 ساله به همبازی 6 ساله‌اش از ناحیه سر شلیک کرد و وی را به شدت مجروح  کرد. حال قربانی این حادثه وخیم گزارش شده است. 
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها