امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۷:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126003
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
«نعیم العبودی»، سخنگوی رسمی دفتر سیاسی مقاومت اسلامی عصائب اهل الحق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، درباره ...

«نعیم العبودی»، سخنگوی رسمی دفتر سیاسی مقاومت اسلامی عصائب اهل الحق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، درباره آزادسازی منطقه سد العظیم از توابع اخلاص در استان دیالی گفت: ارتش عراق، مقاومت اسلامی عصائب اهل الحق و گروه بدر منطقه سد العظیم را کاملا آزاد کردند و این پیروزی خط بطلانی بر سناریو کمک گرفتن از ائتلاف بین المللی و جنگنده‌های آن در مبارزه با تروریست‌های داعش است.

العبودی تاکید کرد: عملیات امنیتی در سد العظیم در راستای عملیات «شکار داعشی‌ها» بود که به نام شهید گردان اهل الحق سرلشکر«فیصل الزاملی» تیمن و تبرک یافته بود و به پاکسازی همه مناطق حومه سد العظیم منتهی شد که پایگاه تکفیری‌های داعش در شمال استان دیالی بود.

وی تاکید کرد: این عملیات راه را برای نفوذ تروریست‌ها از طریق مناطق العظیم، امرلی، طوزخورماتو و کرکوک مسدود کرد.  

سخنگوی رسمی دفتر سیاسی عصائب اهل الحق در عراق گفت: نیروهای مهندسی نظامی ارتش عراق و مقاومت اسلامی اهل الحق و بدر کاملا مناطق اطراف سد العظیم را پاکسازی کرده و بمب‌های دستی کاشته در راه‌ها و خانه‌ها را کشف و خنثی کردند.

وی افزود: ذخایر عظیمی از اسلحه را در منزل یکی از افسران سابق ارتش که هم اکنون یکی از سرکرده‌های داعش است کشف و ضبط کردند.

العبودی تصریح کرد: این پیروزی نقشه کسانی را ناکام گذاشت که به دنبال باز کردن جای پای نیروهای زمینی اجنبی در خاک عراق هستند تا جنگ را به درازا کشانده و طرح آمریکا برای تجزیه عراق را به اجرا گذارند.

انتهای پیام/ز

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها