امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126015
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،مدیر دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم فجر با اعلام اینکه از ابتدای آبان ماه ثبت نام آثار سینمایی آغاز شده

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،مدیر دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم فجر با اعلام اینکه از ابتدای آبان ماه ثبت نام آثار سینمایی آغاز شده است،گفت: همکاران دبیرخانه برای دریافت آثار  جهت بازبینی هیات انتخاب در حال پیگیری و نوبت دهی به تهیه کنندگان هستند که پیش بینی می شود امسال 75 تا 80 فیلم سینمایی مورد بازبینی هیات انتخاب قرار گیرد.

ناصر باکیده افزود: همانگونه که در مقررات اعلام شد، در میان آثار ارائه شده به دبیرخانه هیچ اثر ویدیوئی پذیرفته نمی شود..

وی ادامه داد: این آمار در مقایسه با سال گذشته تفاوت چندانی ندارد چرا که سال گذشته هیات انتخاب 112 فیلم را مورد بازبینی قرار داد که از این میان 37 اثر ویدیوئی و 75 اثر سینمایی بود.

باکیده اضافه کرد: به نظر می رسد امسال نیز با توجه به آماری که از فیلم های در حال ثبت نام در اختیار داریم وضعیت آثار ثبت نام شده مشابه سال گذشته است.

وی بیان کرد: بازبینی از فیلم های آماده نمایش "اول آذرماه" آغاز و تاریخ احتمالی برای بازبینی هر فیلم به تهیه کننده آن اثر اعلام خواهد شد.

باکیده تاکید کرد: امیدواریم هیات انتخاب کارخود را تا "پایان آذرماه" به پایان برساند و تا "دهم دی ماه" فهرست نهایی فیلم های منتخب به تهیه کنندگان اعلام شود تا به مشکلات فنی، برای آماده سازی نهایی فیلم ها برنخورند.

مدیر امور اجرایی و دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم فجر همچنین اعلام کرد: از میان 75 تا 80  فیلم سینمایی مورد اشاره تاکنون 30فیلم آماده نمایش، که مراحل نهایی ثبت نام را طی کرده اند در الویت بازبینی هیات انتخاب قرار دارد.

وی در پایان از متقاضیان درخواست کرد هر چه زودتر نسبت به ثبت نام در سایت جشنواره فیلم فجر به آدرس www.fajrfilmfestival.ir  اقدام کنند تا بتوانیم برنامه ریزی و زمان بندی بازبینی آثار را آغاز کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار