امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126020
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 108
محمدجواد مرادی‌نیا، رئیس پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حضور در غرفه خبرگزاری در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در ...

محمدجواد مرادی‌نیا، رئیس پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حضور در غرفه خبرگزاری در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیان داشت: دو سه ما ه قبل 2 جلد کتاب از بنده در کتابخانه ملی ایران با عنوان «خاندان امام خمینی (ره)» و «خاندان امام خمینی (ره) به روایت اسناد»، رونمایی شد.

به گفته وی، در مراسم رونمایی از این کتاب‌ها، بنده یک پیشنهادی به آقای سیدرضا صالحی امیری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی دادم که جایزه فرهنگی به را با عنوان «جایزه کتاب سال امام خمینی (ره)» را در کتابخانه ملی طراحی و راه‌اندازی کنیم که مورد قبول واقع شد.

مرادی‌نیا ادامه داد: آقای صالحی امیری بنده را مأمور کردند که اساسنامه پیشنهادی «جایزه کتاب سال امام خمینی (ره) را نوشته تا مراحل اجرایی شدن آن آغاز شود. که بنده نیز این کار را انجام دادم و اکنون آیین‌نامه پیشنهادی این جایزه نوشته و در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در دست بررسی است.

بر اساس این گزارش، بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها امروز 23 آبان سال جاری در شبستان مصلی امام خمینی (ره) به کار خود پایان می‌دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها