امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126022
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «در آغوش خدا» آخرین کتابی است که روزهای گذشته از یکی از چاپخانه های قم خارج شد. ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «در آغوش خدا» آخرین کتابی است که روزهای گذشته از یکی از چاپخانه های قم خارج شد. این کتاب جدید گروه کودک و نوجوان اسپانیایی زبان فانوس دریایی هست که به نوعی با کارهای قبلی این گروه کمی متفاوت است. کاری که به صورت تخصصی برای بچه های معلول گروه سنی الف منطقه آمریکای لاتین و به زبان اسپانیایی منتشر شده است.
 
این اثر که در ایران با عنوان زیر سایه خدا منتشر شده، به قلم و تصویرگری خانم آفرین میرشاهی و کاری از انتشارات عروج اندیشه مشهد است.
 
این کتاب گفت و گویی عاطفی میان کودکان نابینا، ناشنوا، لال و معلول با خداوند متعال است که افزون بر داشتن مشکلات مختلف جسمی از خداوند به خاطر توانایی ها و نعمت ها تشکر می کنند.
 
در بخشی از این کتاب یک کودک نابینا با خدا چنین گفت و گو می کند: «خدایا! نمی توانیم دریای آبی را ببینم، ولی خوشحالم به من گوش هایی دادی که می توانم با آن صدای امواج را بشنوم».
 
این کتاب اثر تقدیری هشتمین جشنواره کتاب های آموزشی رشد و جشنواره تألیفات فرهنگیان مشهد بوده است.
 
این اثر با تیراژ سه هزار نسخه و به زبان اسپانیایی هم اکنون در حال ارسال به کشورهای منطقه آمریکای لاتین است و پیش از این به زبان انگلیسی نیز منتشر شده است.
 
گروه کودک و نوجوان اسپانیایی زبان فانوس دریایی تا کنون بیش از پنجاه اثر از ادبیات کودک و نوجوان ایران را به زبان اسپانیایی و پرتغالی منتشر کرده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها